FutureCityStories - Polski Serwer RPG

Witaj, na oficjalnym forum serwera FutureCityStories! Serwer, dumnie hostowany przez ServerProject.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witajcie, drodzy gracze! Nasz, serwer stworzony jest z myślą o was! Mamy, mnóstwo prac oraz frakcje które bardzo są potrzebne do odgrywania akcji RP.Serwer, hostowany jest dumnie przez hosting ServerProject.Posiadamy, ogarniętą Administrację która zawsze pomoże wam w potrzebie, oraz wspaniałych graczy których bardzo szanujemy i składamy im serdeczne podziękowania za to że są z nami! IP Serwera: mtasa://80.72.36.205:20168 Bardzo, serdecznie zapraszamy!

#1 2019-01-12 17:45:16

Cyprianx13
[Użytkownik]
Dołączył: 2019-01-12
Liczba postów: 1
WindowsChrome 71.0.3578.98

Chcę się dostać do Policji

Nick: Cyprianx13

Witam jestem Cyprian mam 13 lat moje zainteresowania to piłka nożna oraz gry komputerowe.Lubię pracować w miłej atmosferze nie znoszę konfliktów,lubię uczyć się od osób bardziej doświadczonych niż Ja,kiedy mam coś do zrobienia staram się to robić na miarę swoich możliwości czyli krótko mówiąc dokładnie.Do wszystkiego podchodzę na poważnie nie odwalam , jestem człowiekiem o wysokiej kulturze.Staram się zawsze przyznawać do swoich błędów które popełniłem i postarać się naprawić to co zepsułem.Nie mam problemu z podporządkowaniem się poleceniom bardziej doświadczonych osób niż Ja.Szybko się uczę jeżeli zostanie mi dana rzecz dobrze wytłumaczona

Dlaczego Akurat Ty:Ponieważ mam bardzo  duże doświadczenie w policji,byłem na kilku innych serwerach w Policji.Jestem stanowczy i nie odpuszczam mandatów.Wszystkie powierzone mi obowiązki w tej Frakcji będę wykonywać dokładnie,obiecuję,że będę najaktywniejszym funkcjonariuszem policji.Kiedy dostanę szansę szybko dostosuję się do warunków panujących,będę miły dla kolegów z pracy.Jestem osobą która nie odwala tylko podchodzi do tego na poważnie.Mam nadzieję,że dostanę szansę i pokaże na co mnie stać gwarantuje pełne zaangażowanie na służbie,zależy mi bardzo aby dołączyć do szeregów policji.Chciałbym kiedy zostanę przyjęty pomagać innym graczom na serwerze rozwiązywać ich problemy.Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
YouTuber naszego serwera: RoveX Facebook: Aktualnie, brak. Instagram: Aktualnie, brak. Twitter: Aktualnie, brak.

Stopka